Výrobky z kože


- Na trhu už od roku 1997
- Ručná výroba doplnkov z pravej kože
- Podľa rodinnej tradície
- Široké spektrum výrobkov
- Aj podľa požiadaviek zákazníkov

Kožené výrobky

Vyberte si v našom e-shope kožené výrobky prvotriednej kvality.

Remene na pusku

Remene na pušku

Pozrite si ponuku našich remeňov na pušku. Či ste už poľovník alebo nie, naše kožené výrobky sa Vám určite zapáčia. Či už si vyberiete variantu s prackou alebo bez, so vzorom alebo hladký, určite budete spokojní. Na výber sú samozrejme rôzne dĺžky, hrúbky remeňov a vzory pre aplikáciu.

Opaskove-puzdra-na-naboje

Púzdra na náboje

Rôzne púzdra a úchyty na náboje. Naše púzdra vyrábame v rôznych prevedeniach a kombináciách. Na výber sú púzdra pre guľové náboje, brokové náboje a tak isto aj kombinácia oboch.

Nábojové-úchyty-a-kryty

Nábojové úchyty

Kožené výrobky tejto kategórie slúžia na uchytenie nábojov priamo na Vašu pušku. Na výber sú úchyty na pažbu ale aj na predpažbu zbrane a samozrejme v prevedení pre guľové náboje, brokové náboje a kombinovanom prevedení.

Nabojove-pasy

Nábojové pásy

Ponúkame aj nábojové pásy a úchyty. Tieto kožené výrobky slúžia pre uloženie až do 27 kusov nábojov naraz. K dispozícii sú v štandardnom prevedení a tak isto aj v prevedení pre nosenie okolo pásu. Môžete si objednať pás na nosenie guľových nábojov, brokových nábojov ale aj oboch naraz.

Uchyty-a-puzdra-na-kratke-zbrane

Púzdra na zbrane

V tejto kategórii Vám ponúkneme klasické púzdra na krátke zbrane a zásobníky do zbraní, púzdra na obušky, púzdra na putá, púzdra na malé aj veľké kasery, ale aj komplexné podpažné systémy a iné príslušenstvo. Kožené výrobky a doplnky pre akúkoľvek zbraň.

Penazenky

Kožené peňaženky

Chcete nosiť vaše peniaze bezpečne a vyjadriť pri každej platbe svoj vlastný štýl. S našimi peňaženkami sa Vám to isto podarí. Tieto kožené výrobky sú dizajnované tak aby si každý zákazník našie to svoje “pravé orechové”. Na výber totižto máte rôzne veľkosti a samozrejme vlastné motívy.

Opaskove-puzdra-na-noze-a-dyky

Púzdra na nože

Kožené výrobky slúžiace pre elegantné a praktické nosenie nožov. Vyrábame pre Vás púzdra na väčšie dýky, stredne veľké nože, ale aj na menšie nožíky. Púzdra sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach s rôznymi motívmi a samozrejme s vertikálnou aj horizontálnou orientáciou pre vaše maximálne pohodlie.

Kapsicky-na-doklady

Kapsičky na doklady

Chcete nosiť pri sebe Vaše doklady v bezpečí a so svojským štýlom. Tak potom sú tieto kožené výrobky určené pre vás. Môžete si vybrať prevedenie s nosením na krk ale samozrejme aj systém opaskového nosenia. Na výber sú rôzne farby, veľkosti a ako pri každom našom produkte aj výber rôznych motívov.

Tasky-a-kabelky

Tašky a kabelky

V tejto produktovej kategórii si príde na svoje každý návštevník nášho e-shopu. Na výber sú veľké ale aj malé tašky, svetlé aj tmavé, so vzorom ale aj jednoduché a elegantné tašky a kabelky a lesnícke kapsy. Tieto kožené výrobky sú určené ako pre pánov tak aj pre dámy. Jednoducho povedané, kožené výrobky pre každého.

Obojky,-voditka,-popruh

Kožené obojky a iné…

Kožené výrobky určené pre Vašich zvieracích miláčikov. V ponuke sú obojky pre malých ale aj veľkých psíkov ale aj iné zvieratká, klasické vodítka, špeciálne farbiarske vodítka, jednoduché ale aj podšité obojky pre väčší komfort a v neposlednom rade aj popruhy pre psíkov na mieru. Máme kožené výrobky pre “každé” zvieratko.

Kozene-opasky

Kožené opasky

Schudli ste a padajú vám gate alebo nosenie opasku proste patrí k Vášmu každodennému štýlu. Či už je to tak alebo onak, z našej ponuky si isto vyberiete. Tieto kožené výrobky sú dostupné v rôznych prevedeniach. Máte možnosť si vybrať rôzne hrúbky opasku, rôzne pracky, motívy a vzory. Či už si vyberiete šitý alebo hladký opasok, s kvalitou budete spokojní.

Rozne-kozene-doplnky

Rôzne kožené výrobky

V tejto kategórii nájdete rôzne malé kožené výrobky a doplnky. V ponuke sú náramky, malé opaskové kapsičky, púzdra na mobil, kľúčenky, púzdra na okuliare, šperkovnice, detské kapsičky, kožené obaly na fľaše na krk, malé kožené mešce, púzdra na buxy a iné… Ak ste si nevybrali ani z jednej našej kategórie, tak tu sú kožené výrobky pre vás.